Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Informacja o wyborze ofert na realizację zadań pomocowych, o których mowa w art. 12 ust. 1 z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa na podstawie Ogłoszenia Wojewody Kujawsko-Pomorskiego o możliwości realizacji zadania publicznego dotyczącego pomocy na rzecz obywateli Ukrainy z dnia 14 lipca 2022 r.

Informacja o wyborze ofert


Na podstawie ogłoszenia Wojewody Kujawsko – Pomorskiego z dnia 14 lipca 2022 r. na realizację zadań pomocowych, o których mowa w art. 12 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, niniejszym informuje się, że do Kujawsko – Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy wpłynęło 15 ofert.

 

Wojewoda Kujawsko – Pomorski dokonał wyboru złożonych ofert i wybrał 14 ofert, ponieważ dotyczyły one oczekiwanych zakresów przedmiotowych realizacji usług dla Obywateli Ukrainy przez organizacje pozarządowe.
W związku z powyższym ogłoszenie Wojewody Kujawsko – Pomorskiego w przedmiotowej sprawie z dnia 14 lipca 2022 r. traci ważność.
wz. WOJEWODY KUJAWSKO – POMORSKIEGO

 

 

/-/ Józef Ramlau
Wicewojewoda